Bestuur

Bestuur

Kantine
Folkert Elsingastraat 15
3067NW Rotterdam
(ingang De Waghemakerestraat)

Telefoonnummer: 010-4209088
Alleen bereikbaar op trainingsavonden (dinsdag en donderdag) en bij thuiswestrijden.

Bestuur:
Voorzitter Gerben Dangerman voorzitter@trekvogels.nl
Penningmeester Ton Starink penningmeester@trekvogels.nl
Westrijdsecretaris jeugd Ton Starink jeugdzaken@trekvogels.nl
Wedstrijdsecretaris senioren Ton Starink wedstrijdsecretariaat@trekvogels.nl
Secretaris Jacqueline Ham secretaris@trekvogels.nl
Algemeen Bestuurslid Koen Schols
Ledenadministratie Ton Starink ledenadministratie@trekvogels.nl
Inkoop kantine Dries van Aarsen driesvanaarsen@gmail.com
Kangoeroeklup Roelien Bennink kangoeroeklup@trekvogels.nl
Kidsclub Vacature
Vertrouwenspersoon Maxime Ham vp@trekvogels.nl
 Onderhoud kantine, kleedkamers  en materialen Frans Slingerland,Dries van Aarsen
Redactie Magazine ‘Onder de Paal’ Anoeska Starink, Danique Ham, Kevin van der Graaf, Ton Starink redactie@trekvogels.nl
Sponsorcommissie Carine van Bruggen, Ton Starink penningmeester@trekvogels.nl
TC Senioren Ton Starink
Trainers/coaches zie lijst bij ‘Aanschrijvingen’
Website Joery van der Graaf webmaster@trekvogels.nl